Kilka słów o nas

Firma J.G. Service powstała w 2005 roku. W pierwszych latach działalności zajmowalliśmy się sprzedażą narzędzi skrawających uznanych światowych producentów. Reprezentujemy na polskim rynku niemieckiego producenta narzędzi węglikowych INOVA TOOLS oraz austriackiego producenta MAYKESTAG. W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę na zasadzie wyłączności na Polskę z japońskim producentem ultra precyzyjnych oprawek frezarskich NT Tools oraz największym producentem w Niemczech oprawek tokarskich EWS.

Stale poszerzamy zakres działania wzbogacając naszą ofertę o nowe produkty, dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Rozpoczynając w 2008 roku produkcję narzędzi wykonanych z węglika spiekanego uczyniliśmy milowy krok w rozwoju firmy. W tym celu wykorzystaliśmy szanse  wynikające z integracji Polski z Unią  Europejską. Wykaz zrealizowanych projektów w zakładce: Inwestycje.

Inwestując w firmę mamy na celu objęcie pozycji lidera na krajowym rynku wśród firm zajmujących się produkcją i kompleksową obsługą serwisową narzędzi do obróbki metalu. A profesjonalna kadra gwarantuje fachową obsługę i utrzymanie długofalowych kontaktów z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy