NarzędziaPrzemysł

Instytucje i firmy budują podstawy trwałego przemysłu

Instytucje i firmy budują podstawy trwałego przemysłu

Instytucje i firmy budują podstawy trwałego przemysłu
„Przyśpieszenie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw dzięki intuicyjnej i elastycznej przemysłowej platformie IoT pozwala łatwo zbierać dane i przekształcać je w potężne i praktyczne aplikacje, które redukują okres przestoju maszyn, zwiększają wydajność i poprawiają rentowność”, przekonują specjaliści z MachineMetrics.
MachineMetrics jako platforma danych i aplikacji cyfrowych przeznaczonych dla celów produkcyjnych dołączyła do World Economic Forum (WEF) i Global Innovators Community, grupy przedsiębiorstw rozpoczynających działalność i przedsiębiorstw prowadzących działalność na dużą skalę, aby współpracować z liderami sektora publicznego i prywatnego w celu przezwyciężenia obecnego kryzysu Covid-19 i zapewnienia zdolności produkcyjnych na przyszłość. Firmy zaproszone do zostania Globalnymi Innowatorami (Global Inventors) będą współpracować z jedną lub kilkoma platformami danych, aby pomagać w utworzeniu globalnej agendy w kluczowych kwestiach.

Nowa relacja człowiek-maszyna

World Economic Forum Partners jest to zespół światowej klasy firm, które są zainteresowane opracowaniem systemowych rozwiązań w kluczowych kwestiach.. Partnerzy mogą korzystać z trzech platform danych. Dostęp do sieci forum i ekspertów zapewnia partnerom przejrzystość i otrzymanie szybkiej odpowiedzi w zakresie strategicznych decyzji, które dotyczą najważniejszych problemów przedsięwzięć.
„W obliczu poważnych globalnych zakłóceń spowodowanych pandemią Covid-19 jest to krytyczny moment dla innowacyjnych firm, by przedstawić nowe pomysły i innowacyjne projekty w celu chronienia życia, środków utrzymania społeczności i przemysłu na całym świecie”, przekonuje Bill Bither, dyrektor generalny CEO i współzałożyciel MachineMetrics. Potem dodaje: „Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z WEF i budować trwały przemysł na przyszłość”.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz