Przemysł

Producent narzędzi do pras krawędziowych – matryce i stemple na wymiar

Producent narzędzi do pras krawędziowych – matryce i stemple na wymiar

Szukasz narzędzi do gięcia blach na prasach krawędziowych z dostawą w 24h? Gwarantujemy montaż matryc i stempli na prasach krawędziowych Amada, Trumpf, Durma, Ermaksan, Baykal, EHT, Haco, Safan i wielu innych. Jako producent narzędzi możemy także dopasować je do Twoich potrzeb.

Wykorzystanie narzędzi do gięcia metalu

Prasy krawędziowe są potężnym narzędziem do kształtowania metalu w pożądane kształty i rozmiary. Aby w pełni wykorzystać możliwości pras krawędziowych, konieczne jest użycie odpowiednich narzędzi do gięcia. Narzędzia te są specjalnie zaprojektowane do pras krawędziowych i mogą pomóc w uzyskaniu dokładnych oraz precyzyjnych zagięć w różnych materiałach.

Od prostych matryc po złożone formy o wielu promieniach, dostępnych jest wiele rodzajów narzędzi do gięcia, które mogą pomóc w tworzeniu idealnych zagięć dla Twoich projektów. Dzięki odpowiednim narzędziom do gięcia można zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając jednocześnie dokładność operacji na prasie krawędziowej.

Wykonanie narzędzi do pras z najlepszych materiałów

Wykonujemy narzędzia standardowe oraz na indywidualne zamówienie, również z materiałów ulepszonych i zahartowanych, o długości do 4100mm. Wszystkie produkowane przez nas narzędzia są hartowane i szlifowane. Doświadczenie w branży budowlanej sprawiło, że nasze produkty konkurują nawet na rynkach światowych. Wprowadzamy nowe technologie, które stają się standardem w produkcji narzędzi do pras. Jako jedyna na polskim rynku firma z 25-letnim stażem w branży tworzymy szereg produktów dla profesjonalistów.

Matryce rolkowe VS – bez śladów gięcia

Klienci coraz częściej poszukują w naszym asortymencie matryc, które nie pozostawiają śladów gięcia na detalu. Efekt każdego realizowanego projektu w głównej mierze zależy od wykorzystywanej maszyny oraz doświadczenia operatora. Coraz bardziej liczą się nie tylko parametry, ale i estetyka wykonania. W ofercie mamy komponenty kompatybilne z różnymi systemami i urządzeniami, dzięki czemu praca będzie jeszcze wydajniejsza. Jednymi z takich narzędzi są matryce VS, posiadające wiele zalet. Brak śladów gięcia to tylko początek. Można je wykorzystać przy wąskich półkach, są powtarzalne i nie pozostawiają deformacji otworów znajdujących się blisko linii gięcia.

Żywotne i bezpieczne narzędzia do pras krawędziowych

Na plasmet.net to niezawodny producent niezbędnych elementów do krawędziarek. Maszyny te wykorzystywane są na masową skalę w halach produkcyjnych i przedsiębiorstwach metalurgicznych. Zakup profesjonalnych narzędzi do krawędziarek poprawi funkcjonalność sprzętu i jego możliwe zastosowanie. Uzupełnisz podstawowe wyposażenie pras krawędziowych o akcesoria do wykonywania specjalistycznych zadań. Jako producent narzędzi oferujemy matryce, stemple, taśmy ochronne, noże, gilotyny i narzędzia specjalne. Cechuje je niezawodność i specyfikacja zgodna z większością maszyn dostępnych na rynku. Dla swoich klientów przygotowaliśmy specjalistyczne doradztwo, w zakresie dopasowania i możliwości.

Dołącz prasę krawędziową do swojego warsztatu

Prasa krawędziowa pozwala dostosować blachę do wybranego kształtu, dołączyć karbowania lub zagniatanie. Większość pras w przemyśle sterowana jest komputerowo, jednak do każdej maszyny można dokupić profesjonalne narzędzia. Matryca pozwoli Ci ukształtować blachę według swoich potrzeb, zaś nasze stemple i nożyce pracują najlepiej w swojej klasie. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, zaś część z nich może powstać na podstawie rysunku klienta. Spełnimy oczekiwania każdego producenta wyrobów z blachy.