Przemysł

Drukarki graficzne i przenośne BRADY – sprawdzona jakość i wysoka efektywnosć

Drukarki graficzne i przenośne BRADY – sprawdzona jakość i wysoka efektywnosć

Jednoznaczna, klarowna oraz czytelna identyfikacja oraz znakowanie i etykietowanie w branży elektronicznej pozwala m.in. na szybką identyfikację każdego produktu lub komponentu, jak również usprawnia procesy produkcyjne i logistykę. W przypadku zastosowań przemysłowych na uwagę zasługują innowacyjne urządzenia firmy BRADY – niekwestionowanego lidera w dziedzinie produkcji urządzeń do identyfikacji i znakowania.

Na krajowym rynku jednym z najbardziej uznanych dostawców tego rodzaju urządzeń jest polska firma dystrybucyjna PB Technik, posiadająca w bieżącej ofercie szeroki wybór wysokiej klasy drukarek graficznych i przenośnych BRADY. Pozwalają one tworzyć trwałe, estetyczne etykiety oraz niezbędne oznakowania w wielu branżach i sektorach przemysłu, laboratoriach, zakładach produkcyjnych czy halach produkcyjnych.

BRADY – kompleksowe rozwiązania do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy

Brady Corporation to amerykański producent i dostawca kompleksowych, specjalistycznych rozwiązań przeznaczonych do identyfikacji i oznakowania produktów oraz miejsc pracy. Za główny cel firma stawia sobie dostarczanie produktów i rozwiązań najwyższej jakości, w tym etykiet, oznaczeń, urządzeń zabezpieczających, oprogramowania oraz systemów drukowania.

Drukarki BRADY wykorzystują zaawansowane technologie druku do wykonywania niezwykle trwałych i odpornych nawet na ekstremalne warunki etykiet na kable i przewody, etykiet na powierzchnie płaskie, etykiet laboratoryjnych, etykiet do znakowania paneli i szaf sterowniczych, oznaczeń rurociągów oraz wielu innych rodzajów oznakowań.

Drukarki graficzne firmy BRADY w ofercie PB Technik

W branży elektronicznej drukarki graficzne najczęściej wykorzystuje się do wytwarzania różnego rodzaju etykiet, oznaczeń, etykiet i znaków bezpieczeństwa. Drukarki graficzne BRADY dostępne w ofercie PB Technik pozwalają wykonywać trwałe, wysokiej jakości nadruki w bogatej gamie kolorów, kształtów i rozmiarów na szerokim spektrum materiałów, w tym poliestrze, winylu czy taśmie magnetycznej, zależnie od modelu drukarki i jej osprzętu. W razie potrzeby drukarki graficzne firmy BRADY mogą również drukować w trybie monochromatycznym. Wyposażenie w automatyczny obcinak etykiet zauważalnie skraca czas druku gotowego oznaczenia, a do dodatkowych zalet drukarek graficznych BRADY należą: bardzo krótkie przerwy eksploatacyjne, wysoka efektywność pracy przy jednoczesnym niewielkim zapotrzebowaniu na energię oraz niezawodność niezależnie od środowiska pracy.

Drukarki przenośne BRADY dostępne w PB Technik

Przenośne drukarki zazwyczaj znajdują zastosowanie w elektronice, elektryce, automatyce oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest mobilność i możliwość wykonania wyraźnego, trwałego druku także w sytuacji, gdy brakuje stabilnego podłoża lub nie ma wystarczająco dużo miejsca na drukarkę stacjonarną. Drukarki przenośne BRADY dostępne w aktualnej ofercie PB Technik to ergonomiczne, lekkie i poręczne urządzenia, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik mógł wygodnie obsługiwać drukarkę trzymając ją w dłoni, a sam druk był zawsze czytelny i trwały.

Dzięki wbudowanym kreatorom wzorów użytkownik może w krótkim czasie stworzyć od podstaw potrzebną etykietę, a zaprojektowany wzór można następnie zapisać w celu późniejszej edycji bądź użycia w przyszłości. Dodatkowo przenośne drukarki firmy BRADY wykorzystują zasadę autodetekcji i autokalibracji za pośrednictwem technologii smart chip, a wyposażenie w wytrzymałą baterię litowo-jonową przekłada się na znaczące wydłużenie czasu pracy urządzenia.

PB Technik – specjalistyczne drukarki przenośne i graficzne do identyfikacji i oznakowania

PB Technik jest polską firmą dystrybucyjną, która od ponad 30 lat jest nieprzerwanie obecna na rynku. Zasadniczym profilem działalności firmy jest sprzedaż i dostawy linii technologicznych, a także najwyższej klasy urządzeń, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych dla podmiotów z szeroko rozumianej branży elektronicznej.

Aktualna oferta PB Technik obejmuje szeroką gamę urządzeń i produktów, w tym automatykę przemysłową, instalacje technologiczne czy urządzenia do znakowania i etykietowania, a dostępny asortyment jest nieustannie rozszerzany o najnowsze rozwiązania uznanych światowych producentów.

Więcej informacji o drukarkach graficznych i przenośnych BRADY oraz innych produktach dostępnych w ofercie PB Technik można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem https://pbtechnik.com.pl/