Pozostałe

5 świetnych sklepów internetowych z odzieżą

5 świetnych sklepów internetowych z odzieżą

W ostatnich dwóch latach można zaobserwować w sieci internetowej trend na butiki odzieżowe internetowe. Jest to ciekawa nisza konkurująca z dużymi sklepami internetowymi. Sklepy internetowe tego typu świetnie się promują w socialmediach, a koszt ich otwarcia oraz zatowarowania jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego sklepu internetowego z odzieżą.

W dzisiejszym artykule chciałem podzielić się z wami ciekawymi koncepcjami właśnie sklepów internetowych odzieżowych. Tworzenie sklepu internetowego dzisiaj już nie ogranicza się jedynie do instalacji skryptu i instalacji szablonu. Dzisiaj sklepy muszą być maksymalnie zoptymalizowane pod użytkownika tak by były wygodne w użyciu oraz szybko ładowały się w przeglądarce internetowej.

Sklep internetowy z odzieżą Mom’s Love

Sklep internetowy, a właściwie butik internetowy z odzieżą dziecięcą. Trzeba przyznać, że sklep internetowy wpada w oko i zapada w pamięć. Ma nietypową budowę. Produkty są ułożone na przemian. Różni je również kolorystyka. Szata graficzna nie ma charakteru minimalistycznego ale i nie męczy, tworzy ciekawy klimat na stronie internetowej.

Sklep internetowy z odzieżą Fitstore

Bardzo estetycznie wykonany sklep internetowy z odzieżą sportową. W przeciwieństwie do poprzedniego kolorystyka sklepu jest zminimalizowana praktycznie do zera. Mamy głównie biel i kontrastujące elementy w czerni. Głównym elementem wpływającym na odbiór sklepu internetowego jest obraz produktu. Na stronie startowej sklepu znajdziemy kolaż banerów składających się ze zdjęć, które są powiązane ze sobą stylistycznie. Kolejnym elementem, który przykuł moją uwagę jest świetnie wykonane menu, zawierające podkategorię oznaczone zdjęciami. Jest niezwykle czytelne i świetnie działa również na wersji mobilnej sklepu internetowego.

Sklep internetowy z odzieżą Codello

Sklep internetowy Codello to kolejny ruch w minimalizm. Ciężko mówić o szacie graficznej. Oczywiście czcionka i jej krój wchodzi w jej skład i generalnie na tym się kończy omówienie szaty graficzne Codello. Sklep internetowy Codello postawił na zdjecia i jej wygodną obsługę. Funkcjonalność podnoszącą walory obsługi sklepu internetowego znajdziemy w każdej kategorii. Świetnie zaprezentowana filtracja oraz dostępność opcji sprawiają że klient jest w stanie kilku kliknięć dostać to czego chce. Czytaj więcej…

Sklep internetowy z odzieżą Dirty Mind

Jest sklepem internetowym w którym delikatny i lekko zauważalny layout razem ze zdjęciami produktowymi tworzą niezwykle mocny charakter serwisu. Luźny ale zapadający w pamięć. Jest świetną inspiracją dla sklepów typu wildlife. Sklep internetowy posiada duszę ale tę tworzą zdjęcia produktu, które mają taki sam styl.

Sklep internetowy z odzieżą Svoi

Sklep internetowy odzieżowy mocno minimalistyczny ale z ciekawym charakterem. Svoi ma ciekawą stylistykę opierająca się na prostej szacie graficznej oraz zdjęciach. Posiada też nie typowe funkcje jak filtrowanie czy bazę projektantów.

Jeżeli jednak szukasz jeszcze bardziej oryginalnych wzorów dla swojego sklepu internetowego koniecznie odwiedź stronę z artykułem “Ciekawe sklepy internetowe”. Znajdziesz tam naprawdę wyjątkowe i oryginalne realizacje być może natchną Cię i Twej głowie zrodzi się coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Tworzenie sklepu internetowego z odzieżą nie polega jedynie na stworzeniu ładnej szaty graficznej. Ważna jest również prezentacja produktu. Odpowiednia jakość zdjęć jest niezbędna by produkt się sprzedał. Pamiętaj że klient nie może dotknąć produktu, może jedynie go zobaczyć dlatego warto zadbać by zobaczył go dokładnie takim jakim jest w rzeczywistości. Wiele ważnych i ciekawych informacji znajdziesz na stronie “Wszystko o sklepach odzieżowych”.

Podsumowując współczesne tworzenie sklepu internetowego z odzieżą to wyzwanie inżynieryjne ale i artystyczne. Współczesny rynek wymaga by sklep internetowy się wyróżniał, był oryginalny, przyjemny w oglądaniu ale też wymaga szybkiego ładowania się, przystępnego interfejsu i bogatej funkcjonalności.